bg img

   

зарахування

Деталі

7.040101 "Психологія"

1.        Гелюк Микола Анатолійович

2.        Гішян Римма Сергіївна

3.        Катроша Аліна Ігорівна

4.        Каюмова Аліна Римівна

5.        Кравець Андрій Анатолійович

6.        Леонов Тарас Юрійович

7.        Максакова Лілія Володимирівна

8.        Мельникова Катерина Сергіївна

9.        Мухіна Ірина Вікторівна

10.    Нестеренко Юлія Олександрівна

11.    Сергієнко Роман Вадимович

12.    Сідорчук Віталій Сергійович

13.    Сідорчук Сергій Сергійович

14.    Туровець Марія Олександрівна

 

7.010107 "Практична психологія"

1.    Борисевич Ганна Олександрівна

2.    Волкова Олена Андріївна

3.    Воробйов Борис Олегович

4.    Граник Олег Ігорович

5.    Дьомшина Ірина Петрівна

6.    Іванова Марія Олександрівна

7.    Коваль Наталя Сергіївна

8.    Криворучко Марина Володимирівна

9.    Лисенко Олександр Олександрович

10.Метелиця Марія Володимирівна

11.Яременко Олена Сергіївна

 

7.010201 "Фізичне виховання"

1.        Артюшков Іван Олександрович

2.        Брик Олена Леонідівна

3.        Буторіна Олена Сергіївна

4.        Гурін Дмитро Іванович

5.        Дячук Сергій Юрійович

6.        Кірієнко Єгор Олександрович

7.        Колесник Анастасія Павлівна

8.        Михайловський Дмитро Олександрович

9.        Науменко Олександр Олександрович

10.    Фенько Світлана Анатоліївна

 

6.030102 „Психологія”

1.      Авруцька Анастасія Вікторівна

2.      Бережной Олександр Юрійович

3.      Богданова Анастасія Олександрівна

4.      Гасанов Орхан Афлатун огли

5.      Гущина Валерія Андріївна

6.      Єлисеєв Артем Олегович

7.      Заболотний Андрій Сергійович

8.      Івкова Христина Олегівна

9.      Казбулатова Айше Серверівна

10.  Карцева Марина Олегівна

11.  Малиш Валерія Андріївна

12.  Осняч Данило Андрійович

13.  Островський Олександр Валентинович

14.  Підкова Ксенія Ігорівна

15.  Сажньова Ірина Ігорівна

16.  Сердюк Дар`я Сергіївна

17.  Терещенко Антоніна Сергіївна

18.  Ханчич Євгенія Володимирівна

19.  Шевель Тетяна Юріївна

20.  Ширков Іван Михайлович

 

6.030103 „Практична психологія”

1.      Алєшкова Анастасія Олександрівна

2.      Гречко Олеся Олександрівна

3.      Зарубіна Олена Олегівна

4.      Зелінський Олег Русланович

5.      Кассем Діана Аммар Ісмаіл

6.      Куклін Вячеслав Борисович

7.      Лук`янова Катерина Леонідівна

8.      Пігарєва Дар`я Миколаївна

9.      Смірнов Вадим Юрійович

10.  Сорокін Сергій Дмитрович

11.  Тітаренко Ольга Сергіївна

12.  Чернік Тетяна Федорівна

 

6.010201 „Фізичне виховання”

1.      Анохіна Ганна Владиславівна

2.      Гуменюк Денис Олександрович

3.      Євдокимов Михайло Олександрович

4.      Кузьмінцев Юрій Валерійович

5.      Кушта Дмитро Юрійович

6.      Мудрик Андрій Олександрович

7.      Нагорний Роман Русланович

8.      Негода Владислав Дмитрович

9.      Павленко Єлізавета Сергіївна

10.  Слюсарчук Віталій Ігорович

11.  Слюсарчук Владислав Ігорович

12.  Шкуратюк Павло Васильович

   

GTranslate  

English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   

Авторизція  

   

Додаткове меню  

   

Всього відвідувань  

1461968
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
27
147
450
1061975
2795
5680
1461968

Your IP: 34.237.51.159
Server Time: 2019-12-12 01:52:25
   

Хто на сайті?  

На сайті 8 гостей та відсутні користувачі

   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ