bg img

• JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 63

Міжнародна Науково-практична конференція

Деталі

Міжнародна Науково-практична конференція «Міжкультурні комунікації та толерантність в освіті»  відбудеться 29-30 квітня 2009 р. у Міжнародному дитячому центрі «Артек» (смт. Гурзуф, Крим, Україна).

Напрями роботи конференції:
• Теоретико-методологічні засади міжкультурних комунікацій та питань толерантності в освіті.
• Міжкультурні комунікації та толерантність в практиці освіти та культури.
• Толерантність як передумова формування дітей і молоді в полікультурному суспільстві.
• Виховання толерантності дітей і молоді як стратегічний напрям освітньої політики мультикультурних країн.
• Методи дослідження та технології виховання особистості в полікультурному середовищі.

До участі запрошуються: науковці, викладачі вищої та середньої школи, керівники позашкільних закладів та громадянських організацій, політичні та громадські діячі.

Орієнтовна програма роботи конференції: 29.04.09 – заїзд, пленарне засідання, робота секцій, 30.05.09 – робота секцій, підведення підсумків, культурна програма.
Повідомлення щодо участі у конференції та текст статті просимо надіслати до 1 квітня 2009 р. на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Матеріали, подані на конференцію, будуть опубліковані в науковому збірнику НПУ імені М.П.Драгоманова.
Оформлення тексту: шрифт Times New Roman, розмір шрифту основного тексту 14, списку літератури 12, обсяг тексту 6-10 сторінок, праворуч – ініціали, прізвище автора, далі – назва, анотація українською, російською та англійською мовами, текст, перелік літератури. Стаття повинна відповідати вимогам ВАК України до наукових публікацій.
До статті додається заявка про участь у конференції: П.І.Б., науковий ступінь, вчене звання, посада, місце роботи, поштова адреса, контактні телефони, електрона адреса.
Проїзд, проживання та публікація організуються за кошти учасників.

Подробиці за телефоном: 80654 363102

Авторизція