Список рекомендованных

Деталі
Створено: Середа, 01 серпня 2012, 12:47
Перегляди: 1544

СПИСОК ОСІБ РЕКОМЕНДОВАНИХ

НА МІСЦЯ,ЩО ФІНАНСУЮТЬСЯЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

 

"ПСИХОЛОГІЯ"

 

Прізвище ІмПо батькові

Сума балів

1

Паламарчук Ірина Василівна

682,9

2

Курбанова Інна Шамсуттинівна

682,3

3

Аблогіна Юлія Володимирівна

681,7

4

Крікунова Марія Юріївна

681

5

Прокопчук Ганна Василівна

679,6

6

Фесенко Анастасія Віталіївна

679,6

7

Жакун Вікторія Ігорівна

678,9

8

Устіченко Вадим Валерійович

677,7

9

Сірий Святослав Олесьович

676,2

10

Аушева Дар'я Сергіївна

674,5

 

 

 

 

Декан Кримського гуманітарного факультету

 

Собяніна Г.М.

 

Заступник відповідального секретаря

Приймальної комісії

 

Слабко В.М.

 


СПИСОК ОСІБ РЕКОМЕНДОВАНИХ

НА МІСЦЯ,ЩО ФІНАНСУЮТЬСЯЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

 

"ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ"

 

Прізвище ІмПо батькові

Сума балів

1

Стальмакова Марина Леонідівна

690,4

2

Швецова Вероніка Олегівна

687,9

3

Новікова Юлія Юріївна

687,5

4

Коваль Єлизавета Олександрівна

686,2

5

Мельник Олексій Богданович

684,9

6

Крікунова Марія Юріївна

681

7

Фесенко Анастасія Віталіївна

679,6

8

Сірий Святослав Олесьович

676,2

9

Аушева Дар'я Сергіївна

674,5

10

Федорська Анастасія Миколаївна

672,2

11

Зубакова Юлія Вікторівна

671,1

12

Володченко Катерина Юріївна

668,9

13

Зибарь Артем Вадимович

668,5

14

Михайлюк Уляна Сергіївна

668,4

15

Гараєва Єлізавета Альбертівна

662,2

 

 

 

 

Декан Кримського гуманітарного факультету

 

Собяніна Г.М.

 

Заступник відповідального секретаря

Приймальної комісії

 

Слабко В.М.

 


СПИСОК ОСІБ РЕКОМЕНДОВАНИХ

НА МІСЦЯ,ЩО ФІНАНСУЮТЬСЯЗА КОШТИ ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

 

"ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ"

 

Прізвище Ім`я По батькові

Сума балів

Примітка

1

Леонова Юлія Олександрівна

602,6

Копії

2

Шаповаленко Єлизавета Олексіївна

598,6

Копії

3

Устіченко Дмитро Валерійович

595,6

Копії

4

Жук Іван Сергійович

594

Копії

5

Іванко Анжеліка Геннадіївна

590,9

Копії

6

Дорошенко Андрій Сергійович

589,8

Копії

7

Іванова Катерина Євгеніївна

588,4

Оригінали

8

Максимчук Артем Сергійович

585,7

Оригінали

9

Звонарьов Олександр Володимирович

585,1

Копії

10

Дорошук Оксана Василівна

583,1

Копії

11

Саушкіна Ганна Михайлівна

580,5

Копії

12

Комарова Олена Cергіївна

578,4

Копії

13

Степаненко Олена Миколаївна

576,2

Копії

14

Осипова Марія Петрівна

558,3

Оригінали

15

Мартиненко Денис Віталійович

548,9

Оригінали

 

 

 

Декан Кримського гуманітарного факультету

 

Собяніна Г.М.

 

Заступник відповідального секретаря

Приймальної комісії

 

Слабко В.М.