Студенти

Деталі
Створено: Неділя, 10 жовтня 2010, 19:11
Перегляди: 1348

Список

студентів 1 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (1ПС)

  1. Бідніченко Тетяна Володимирівна
  2. Голик Леся Сергіївна
  3. Губенко Лілія Анатоліївна
  4. Ільясова Каріна Заремівна
  5. Казак Альона Володимирівна
  6. Корепанова Анна Ігорівна
  7. Могилевська Віолетта Олександрівна
  8. Ніколаєнко Катерина Юріївна
  9. Родіонова Оксана Андріївна
  10. Скоков Юрій Олегович
  11. Темнікова Владислава Володимирівна
  12. Чайка Костянтин Сергійович
  13. Чистік Анастасія Олександрівна
  14. Шакірова Ірина Олександрівна

Список

студентів 1 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (1ПРПС)

  1. Арутюнян Каріне Іванівна
  2. Барабаш Ольга Анатоліївна
  3. Гальченко Ксенія Михайлівна
  4. Дорошенко Вікторія Олегівна
  5. Козлова Тамара Ігорівна
  6. Криворучко Надія Сергіївна
  7. Купріянова Анастасія Миколаївна
  8. Котяш Лілія Федорівна
  9. Пехотинська Дар’я Вячеславівна
  10. Сіленок Ганна Євгенівна
  11. Суф'янова Мер'єм Алітдінівна
  12. Харитонова Олена Геннадіївна

Список

студентів 1 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ”

Академічна група (1ФВПП)

  1. Байдуков Андрій Сергійович
  2. Барабаш Дмитро Михайлович
  3. Галицька Яна Ігорівна
  4. Миненко Лілія Вікторівна
  5. Морозов Валентин Валерійович
  6. Непочатова Аліна Петрівна
  7. Покатило Олександр Вікторович
  8. Полюшкевич Іван Сергійович
  9. Сейтібрамов Сейдалі Серверович
  10. Харитон Людмила Володимирівна
  11. Часовітін Роман Володимирович
  12. Чернов Олександр Віталійович
  13. Шубіна Дар'я Олександрівна

Список

студентів 2 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (2ПС)

  1. Аблогіна Юлія Володимирівна
  2. Андрущенко Марія Олександрівна
  3. Бондарчук Валерія Олександрівна
  4. Бородіна Олена Едуардівна
  5. Джамілова Олена Дмитрівна
  6. Дударева Ольга Василівна
  7. Крікунова Марія Юріївна
  8. Курбанова Інна Шамсуттинівна
  9. Мак Діана Володимирівна
  10. Малай Ольга Сергіївна
  11. Мандичева Ганна Олександрівна
  12. Міглазова Маріанна Григоріївна
  13. Остащенко Надія Олексіївна
  14. Паламарук Ганна Олексіївна
  15. Паратова Влада Андріївна
  16. Поліщук Вікторія Ігорівна
  17. Приліпко Олександра Володимирівна
  18. Смик Наталія Олександрівна
  19. Стрільчук Світлана Володимирівна
  20. Устіченко Вадим Валерійович
  21. Фесенко Анастасія Віталіївна
  22. Швецова Вероніка Олегівна
  23. Шевченко Володимир Миколайович

Список

студентів 2 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (2ПРПС)

  1. Аушева Дар'я Сергіївна
  2. Бельмас Ірина Олександрівна
  3. Володченко Катерина Юріївна
  4. Волощук Яна Миколаївна
  5. Губська Катерина Геннадіївна
  6. Диса Олексій Сергійович
  7. Зелінський Микита Євгенович
  8. Зибарь Артем Вадимович
  9. Лапкіна Альона Миколаївна
  10. Островська Вікторія Геннадіївна
  11. Пріщепова Олександра Анатоліївна
  12. Саакян Гарнік Гагікович
  13. Сіра Анастасія Сергіївна
  14. Скоморохова Євгенія Володимирівна
  15. Слепченко Ганна Петрівна
  16. Стальмакова Марина Леонідівна
  17. Фастунова Єлизавета Євгенівна
  18. Федорська Анастасія Миколаївна
  19. Шерстова Анастасія Михайлівна
  20. Шлейникова Тетяна Миколаївна

Список

студентів 2 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ”

Академічна група (2ФВПП)

  1. Акіменко Дмитро Сергійович
  2. Вишегородцев Микола Сергійович
  3. Гайдаєнко Ніна Олександрівна
  4. Гольцман Христина Артурівна
  5. Дорошенко Андрій Сергійович
  6. Дорошук Оксана Василівна
  7. Жмака Вікторія Олександрівна
  8. Жук Іван Сергійович
  9. Звонарьов Олександр Володимирович
  10. Іванко Анжеліка Геннадіївна
  11. Іванова Катерина Євгеніївна
  12. Івченко Дмитро Геннадійович
  13. Ковальов Віктор Сергійович
  14. Комарова Олена Cергіївна
  15. Коротков Роман Олегович
  16. Красюк Марина Олексіївна
  17. Кулик Володимир Сергійович
  18. Максимчук Артем Сергійович
  19. Мартиненко Денис Віталійович
  20. Михайлюк Уляна Сергіївна
  21. Полюшкіна Надія Григорівна
  22. Романовський Павло Вячеславович
  23. Саушкіна Ганна Михайлівна
  24. Степаненко Олена Миколаївна
  25. Тітаренко Сергій Сергійович
  26. Трофіленков Олександр Олександрович
  27. Шаповаленко Єлизавета Олексіївна
  28. Щербаков Антон Володимирович

Список

студентів 3 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (3ПРПС)

  1. Алєшкова Анастасія Олександрівна
  2. Зарубіна Олена Олегівна
  3. Кассем Діана Аммар Ісмаіл
  4. Корінь Олена Вікторівна
  5. Пігарєва Дар`я Миколаївна
  6. Сорокін Сергій Дмитрович
  7. Сударь Вікторія Віталіївна
  8. Чернік Тетяна Федорівна

Список

студентів 3 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (3ПС)

  1. Авруцька Анастасія Вікторівна
  2. Бережной Олександр Юрійович
  3. Беспалько Тетяна Анатоліївна
  4. Богданова Анастасія Олександрівна
  5. Гущина Валерія Андріївна
  6. Єлисеєв Артем Олегович
  7. Заболотний Андрій Сергійович
  8. Івкова Христина Олегівна
  9. Казбулатова Айше Серверівна
  10. Карцева Марина Олегівна
  11. Малиш Валерія Андріївна
  12. Островський Олександр Валентинович
  13. Підкова Ксенія Ігорівна
  14. Раковська Наталія Віталіївна
  15. Сажньова Ірина Ігорівна
  16. Сердюк Дар`я Сергіївна
  17. Ханчич Євгенія Володимирівна
  18. Шатіліна Ольга Олегівна
  19. Шевель Тетяна Юріївна
  20. Ширков Іван Михайлович

Список

студентів 3 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ”

Академічна група (3ФВПП)

  1. Анохіна Ганна Владиславівна
  2. Беспала Вікторія Миколаївна
  3. Гуменюк Денис Олександрович
  4. Євдокимов Михайло Олександрович
  5. Кушта Дмитро Юрійович
  6. Лагуткін Вадим Юрійович
  7. Нагорний Роман Русланович
  8. Негода Владислав Дмитрович
  9. Павленко Єлізавета Сергіївна
  10. Слюсарчук Віталій Ігорович
  11. Слюсарчук Владислав Ігорович
  12. Шкуратюк Павло Васильович

Список

студентів 3 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (3ПСз)

  1. Андрущенко Оксана Вікторівна
  2. Гасанов Орхан Афлатун огли
  3. Зарубіна Олена Олегівна
  4. Куклін Вячеслав Борисович
  5. Левченко Андрій Олександрович
  6. Литвиненко Юлія Миколаївна
  7. Михальченко Тетяна Олександрівна
  8. Набоков Антон Семенович
  9. Розуван Олена Михайлівна
  10. Тітаренко Ольга Сергіївна
  11. Чекмарева Ганна Геннадіївна
  12. Чорний Роман Юрійович
  13. Шикітка Анна Федорівна

Список

студентів 4 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (4ПРПС)

  1. Андрієнко Вікторія Віталіївна
  2. Возна Анна Вікторівна
  3. Ереджеп Хатідже Сейярівна
  4. Зайченко Володимир Юрійович
  5. Зозуля Андрій Олегович
  6. Іванова Тетяна Едуардівна
  7. Ковалева Ангеліна Сергіївна
  8. Коваленко Максим Володимирович
  9. Лабачук Тамара Миколаївна
  10. Лутай Надія Олександрівна
  11. Мензатова Менсултан Енверівна
  12. Онопченко Ольга Анатоліївна
  13. Роганова Мар`яна Геннадіївна
  14. Терехова Ганна Геннадіївна

Список

студентів 4 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (4ПС)

  1. Василенко Юлія Анатоліївна
  2. Гнусіна Ганна Володимирівна
  3. Говтва Аліна Віталіївна
  4. Денисова Анастасія Володимирівна
  5. Кадирова Діяна Ісметівна
  6. Когут Дар`я Олександрівна
  7. Косьяненко Еллеонора Валеріївна
  8. Крикун Віра Володимирівна
  9. Лукащук Наталя Олександрівна
  10. Макодзеба Мирослав Олегович
  11. Михайлюк Наталя Сергіївна
  12. Положій Альона Юріївна
  13. Придворова Інна Анатоліївна
  14. Прудникова Анастасія Сергіївна
  15. Савченко Наталія Геннадіївна
  16. Саламахіна Оксана Вікторівна
  17. Свинарик Вікторія Анатоліївна
  18. Тарликова Надія Вячеславівна
  19. Терещенко Анастасія Артурівна
  20. Тихоліз Вероніка Михайлівна
  21. Цегельнюк Роман Володимирович

Список

студентів 4 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ”

Академічна група (4ФВПП)

  1. Бєлялова Єльвіна Таїрівна
  2. Бєлялова Єльвіра Таїрівна
  3. Бичківський Олександр Ігорович
  4. Борисов Андрій Володимирович
  5. Беспалько Андрій Анатолійович
  6. Веселов Віктор Володимирович
  7. Головченко Юлія Валеріївна
  8. Дементьєва Марія Олегівна
  9. Зубченко Вадим Володимирович
  10. Кальян Вадим Вікторович
  11. Корнівський Костянтин Дмитрович
  12. Кускевич Денис Володимирович
  13. Кроча Вадим Валерійович
  14. Лащук Василь Володимирович
  15. Медянін Сергій Сергійович
  16. Мокеєва Надія Миколаївна
  17. Середа Віталій Вікторович
  18. Сироватська Олександра Сергіївна
  19. Собко Дар`я Вікторівна
  20. Степаніденко Денис Олександрович
  21. Ташев Віктор Георгійович
  22. Форостовський Єгор Леонідович

Список

студентів 4 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (4ПСз)

  1. Артюхова Христина Станіславівна
  2. Володченко Вікторія Віталіївна
  3. Горбенко Наталія Юріївна
  4. Гніровська Наталя Валеріївна
  5. Жарновська Надія Василівна
  6. Жерліцина Олена Володимирівна
  7. Зотова Анастасія Андріївна
  8. Забіяка Євгенія Миколаївна
  9. Караневська Юлія Володимирівна
  10. Клімова Марія Сергіївна
  11. Лахман Олександра Геннадіївна
  12. Магас Марія Михайлівна
  13. Недорезова Тетяна Сергіївна
  14. Орєхова Ганна Володимірівна
  15. Перелигіна Вікторія Олександрівна
  16. Пісоцька Кристина Сергіївна
  17. Савенок Тетяна Володимирівна
  18. Савкіна Олена Сергіївна
  19. Стенька Олена Олександрівна
  20. Чижова Галина Степанівна
  21. Чумакова Олександра Олександрівна
  22. Чупринова Альона Вікторівна

Список

студентів 5 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПРАКТИЧНА ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (5ПРПС)

  1. Бутко Тетяна Геннадіївна
  2. Діденко Микола Миколайович
  3. Концова Ганна Володимирівна
  4. Красиловська Анастасія Юріївна
  5. Кулєшова Світлана Олександрівна
  6. Мєзніков Валентин Олегович
  7. Романова Олена Валеріївна
  8. Созонова Анастасія Вікторівна
  9. Цвікова Анна Юріївна
  10. Черевайко Катерина Володимирівна
  11. Шевчук Олена Сергіївна

Список

студентів 5 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ПСИХОЛОГІЯ”

Академічна група (5ПС)

  1. Будаєва Олеся Олександрівна
  2. Васюков Антон Олександрович
  3. Воронова Ольга Валеріївна
  4. Дівакова Ксенія Сергіївна
  5. Дрягін Василь Юрійович
  6. Євсєєва Ольга Олександрівна
  7. Ісіфов Руслан Геннадійович
  8. Картупелє Наталія Улдісівна
  9. Копил Лілія Богданівна
  10. Ніколаєнко Вікторія Анатоліївна
  11. Паламарчук Юлія Володимирівна
  12. Пігаль Катерина Вікторівна
  13. Приступа Юлія Володимирівна
  14. Сівак Карина Віталіївна
  15. Теліженко Ірина Вікторівна
  16. Феоктистова Анастасія Миколаївна

Список

студентів 5 курсу

Кримського гуманітарного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова

ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

спеціальність „ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ”

Академічна група (5ФВПП)

  1. Бабаченко Дмитро Дмитрович
  2. Божок Андрій Олександрович
  3. Винокуров Сергій Олексійович
  4. Гаврищук Людмила Ярославівна
  5. Гергель Сергій Вікторович
  6. Греш Олександр Валерійович
  7. Гризін Данило Дмитрович
  8. Гусєв Артем Віталійович
  9. Добровольський Микола Сергійович
  10. Захаров Ілля Сергійович
  11. Матевосян Олександра Смбатівна
  12. Миронюк Тетяна Анатоліївна
  13. Наумов Ілля Анатолійович
  14. Панасенков Андрій Миколайович
  15. Пчелінцев Іван Іванович
  16. Савлук Артем Анатолійович